PÓŁKOLONIE – 2019

Cześć!

„uncja doświadczenia jest warta tyle samo co tona teorii. Ważne, by zdobywać własne doświadczenia – inni nie mogą robić tego za nas”

Gerald Hüther – Wszystkie dzieci są zdolne. Jak marnujemy wrodzone talenty

Uważamy, że w młodzieży drzemie ogromny potencjał, który czeka na uwolnienie. Dlatego w JAASNE wybraliśmy najlepsze praktyki i na ich podstawie przygotowaliśmy system dedykowany dzieciom.

Naszym zadaniem jest pomóc dzieciom odkryć ich marzenia, rzeczy, do których zapalają się najbardziej, które ich napędzają i w których są szczególnie uzdolnione. Naszą misją jest rozwój tych talentów, które zaważą na ich dalszą przyszłość. Bo czy na pewno mamy świadomość, jakie zdolności drzemią w naszych podopiecznych? Uważamy, że to najwyższy czas, aby się o tym przekonać. By przekazywać dzieciom wiedzę, którą chętnie wykorzystają, m.in. przy podjęciu decyzji odnośnie kierunku edukacji, czy dalszego rozwoju zawodowego.

PÓŁKOLONIE - zapisz się już dziś!

Zapraszamy dzieci w wieku 6-14 lat

Organizujemy półkolonie letnie tak by Twoje dziecko mogło poznać podstawowe aspekty wszystkich oferowanych przez nas programów. Grupy podzielone są pod względem wiekowym, a program ułożony w taki sposób, aby zmaksymalizować efektywność działania naszych podopiecznych. Zajęcia intelektualne odbywać się będą w godzinach, w których umysł przyswaja najwięcej informacji, natomiast zajęcia taneczno- ruchowe będą doskonałą rozrywką na zakończenie dnia. Mimo zróżnicowania oferowanych programów, stworzony przez nas plan półkolonii stanowi pełen spójny plan rozwojowy dla każdego kilku i nastolatka.

W trakcie naszych półkolonii wykorzystujemy: mięśnie, umysł, komputery, program Scratch, programatory, farby, gry logiczne, druk 3D, grawitację…i wiele wiele więcej, o czym mamy nadzieję z zachwytem opowie Ci Twoje dziecko. 

Stawiamy przede wszystkim na naukę przez zabawę, kreatywność, logiczne myślenie, pracę zespołową, uśmiech a także rozwijanie pasji i zainteresowań.

zapewniamy

  • Ubezpieczenie NNW.
  • Pełne wyżywienie.
  • Opiekę nauczyciela.
  • Efekty prac w wersji cyfrowej.
  • Kameralne grupy do max. 10 osób.
  • Wszystkie narzędzia do pracy.

TERMINY:

Każdy turnus startuje w Poniedziałek i kończy się w Piątek. Poniżej przedstawiono przykładową rozpiskę zajęć w każdym tygodniu.

CENA ZA TURNUS

900 zł + wyżywienie

-10% za każdą poleconą osobę która wykupi turnus.  

10 zapisanych osób z Twojego polecenia = półkolonie GRATIS!

Turnusy:
 1.   15/07 – 19/07
 2.   22/07 – 26/07
 3.   29/07 – 02/08
 4.   05/08 – 09/08
 5.   12/08 – 16/08
 6.   19/08 – 23/08
 7.   26/08 – 30/08

 

TU PRACUJEMY

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Administratorem Państwa danych osobowych jest JAASNE sp. z o.o Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@jaasne.pl. Więcej na ten temat znajduje się w regulaminie [Regulamin]