Reżyser

Grupy wiekowe: 8 – 10 lat
11 – 12 lat
13 – 14 lat
Liczebność: do 10 osób
Długość: 12 x 90 min

Zawód reżysera wiąże się z wieloma wyzwaniami, ale również z ogromną satysfakcją. Zajęcia mają za zadanie wprowadzić uczestników w świat kina, przekazać najważniejszą wiedzą, a także niezbędne triki do stworzenia swojego pierwszego dzieła filmowego. Program kursu uwzględnia zarówno aspekty techniczne jak i artystyczne.

Na naszych zajęciach Twoje dziecko pozna:

  • Co to plan filmowy – podstawy powstawania filmu, rola poszczególnych osób na planie filmowym.
  • Zasady kadrowania, ruchu kamery, osi akcji.
  • Twórczych narzędzi sztuki operatorskiej.
  • Budowanie przestrzeni trójwymiarowej, ruch w kadrze.
  • Wykorzystanie telefonu, jako narzędzia do nagrywania filmów (kamera). Ustawienia pozycji i kadru – ćwiczenia praktyczne, nagrania.zachęcamy do kontaktu

Administratorem Państwa danych osobowych jest JAASNE sp. z o.o.. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@jaasne.pl. Więcej na ten temat znajduje się w regulaminie [Regulamin].

nasze kursy